Jesteśmy w samym centrum Zakopanego
Krupówki 24 przy McDonald's
Top Hostel Jesteśmy w samym centrum Krupówek przy McDonald's
Top Hostel Jesteśmy w samym centrum Krupówek przy McDonald's
Zdjęcie
Zapraszamy:)
Jesteśmy tutaj dla Was!
Zdjęcie
TopHostel, nowo odkryte miejsce tuż u podnóża Tatr. Świetna lokalizacja. Przytulne, tanie pokoje gościnne dla każdego,
Top Hostel zimową nocą ....
Zdjęcie
Spotkajmy się w Zakopanem
Zdjęcie
TopHostel, Krupówki 24 Serdecznie Zapraszamy!

Zdjęcie
O każdej porze dnia i nocy
Zdjęcie
Witamy Was ciepłym słowem , niesamowitymi górskimi widokami , góralską gościnnością jak również smacznym oscypkiem i zdrową nalewką.

Zdjęcie
Za górami, za lasami ...
Zdjęcie
Wspaniali ludzie, prawdziwa domowa atmosfera, moc wrażeń i atrakcji, idealne miejsce wypoczynku...
Top Hostel letnią nocą ...
Zdjęcie

FAQ

Czy w Hostelu znajduje się kuchnia?

Do Państwa dyspozycji jest w pełni wyposażona kuchnia na 1 piętrze obok recepcji, otwarta od 7 do 24.

 

Gdzie można zjeść śniadanie czy obiad?

Jak na najsłynniejszy deptak w Polsce – Krupówki, przystało, znajdą państwo pełen wachlarz restauracji. Od typowo Zakopiańskich przez włoskie do wykwintnych.

 

Dlaczego Krupówki są takie sławne?

Ulica Krupówki to już legenda. Każdy kto odwiedza Zakopane obowiązkowo musi przyjść tu na spacer by pooglądać wędrownych grajków, trupy aktorskie, sztukmistrzów i sprzedawców mydlanych baniek. Krupówki to uliczny teatr: nieprzerwanie tętni życiem, rozbrzmiewa językami krajów całego świata, a pachnie swojsko: oscypkiem z grilla (z żurawiną lub bez, jak kto lubi). Krupówki to handlowe serce Zakopanego. Galerie, sklepy z pamiątkami, luksusowe butiki każdy tutaj znajdzie coś dla siebie.

 

Co warto zobaczyć na Krupówkach?

Wszystko. Ale najlepiej najpierw bez specjalnego celu po prostu powłóczyć się po Krupówkach. Potem można odwiedzić Muzeum Tatrzańskie i pooglądać stare zdjęcia i zabytkowe przedmioty związane z góralskim folklorem. Wejść na chwilę zadumy na stary maleńki Cmentarz na Pęksowym Brzyzku. Potem odwiedzić miejscowy targ pod Gubałówką. Tam  kupić oscypki, niesoloną bryndzę, marynowane rydze i miody z lokalnych pasiek. Następnie wjechać koleją linową na Gubałówkę, by tradycyjnie poleżeć na leżaczku z widokiem na najpiękniejszą panoramę Tatr. A na koniec dnia -  dla wyrównania nastroju - wypić nostalgiczną kawę w Europejskiej (miejsce to jako jedyne chyba w Zakopanem nie zmieniło się od 40 lat). Na wieczorne tańce w jednym z wielu klubów lepiej zrobić rezerwację.

 

Gdzie można pojechać na narty?

Wyjątkowa lokalizacja pozwala szybko i wygodnie dotrzeć do wyciągów narciarskich. Wystarczy zaledwie kilka minut by dojechać do Ronda  Kuźnickiego skąd wiedzie droga do kolejki linowej na Kasprowy Wierch. Warto też sprawdzić trasy narciarskie na Szymaszkowej Polanie i pod Nosalem. Do kolejki na Gubałówkę wystarczy kilka minut spaceru.

 

Gdzie można pójść na górską wycieczkę?

Jest to również wymarzona lokalizacja dla miłośników górskich wędrówek. Zaledwie 15 minut marszu dzieli Top Hostel od wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Tam zaczynają się szlaki turystyczne prowadzące Drogą pod Reglami w Dolinę Strążyską, Dolinę Białego i dalej na wszystkie najwyższe szczyty Tatr.

 

Jak dojechać do „Top Hostel Pokoje Gościnne”?

Do Top Hostel Pokoje Gościnne prowadzi dogodny dojazd od Dworca PKP i PKS. 50 metrów od wejścia znajduje się postój taxi, a 100 metrów dalej strzeżony parking. 

© 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone - Top Hostel

Google+